USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Teknoloji

T3 Vakfı hile ve aktiflik çadırında geleceğe imge olmaya bitmeme ediyor

Depremden etkilenen önemsiz evlatların terbiye süreçlerine arkalamak gibi deri ve taşımalık kentlere "T3 Vakfı Oyun ve Etkinlik Çadırı" kuran vakıf, uygulayım bilimi eğitimlerinin benzerini veriyor.

T3 Vakfı hile ve aktiflik çadırında geleceğe imge olmaya bitmeme ediyor
01-03-2023 20:06
İstanbul

T3 Vakfı, deri illerde evlatların yüzünü güldürmeye, küçüklere hem maneviyat bununla beraber yetişek desteği vermeye bitmeme ediyor.

T3 Vakfından meydana getirilen açıklamaya göre, depremden etkilenen önemsiz evlatların eğitim süreçlerine korumak ve toplumsal yaşama katılımlarını süratlendirmek amacıyla deri ve taşımalık kentlere "T3 Vakfı Oyun ve Etkinlik Çadırı" kuran vakıf, Deneyap atölyelerinde halihazırda dallar düşüncesince maruz teknoloji eğitimlerinin benzerini bu atölyelerde veriyor.

Adıyaman Eğriçayı Çadır Kenti, Adıyaman Üniversitesi Çadır Kenti, Kahramanmaraş Kafum Çadır Kenti, Avşar Çadır Kenti, Elbistan Pınarbaşı Mesire Alanı Çadır Kenti, Pazarcık Çadır Kenti, Gaziantep Nurdağı Çadır Kenti, Kalyon Çadır Kenti, Hatay Boynuyoğun Geçici Barınma Merkezi ve Defne Orhanlı Çadır Kentinde faaliyete sabık T3 Oyun ve Etkinlik Çadırında planlı atölyelerde dallar zat çadırlarında değerlendirmek neredeyse lambalar hazırlıyor, kurulan teleskopla şems gözlemi yaparak, VR gözene kullanarak, uğurluk ve astronotla tanışarak matrak devir geçiriyor. Gökyüzü gözlemine ise özellikle dallar kazanmak neredeyse gelişigüzel yaştan insanoğlu katılıyor.

Oyun ve aktiflik çadırlarında, dalında bilirkişi eşhas kabilinden afetten etkilenen dallar düşüncesince hazırlanmakta olan programlar gönüllülerce inceden inceye yürütülüyor. Çocukların ruhsal ve toplumsal kendisine dobra hissetmelerinin, gelişimlerinin desteklenmesi düşüncesince dubara ve etkinliklerle meydana gelen doğa, teknoloji, gök bilimi atölyelerinde uyanıklık çeken eğitimler veriliyor.

Ahşap oyuncak atölyesi, ateş, toprak, hava, su oyunu, zat arabanı kendin yap, filografi atölyesi, çantamı boyuyorum, manken tayyare atölyesi, emektar minder oyunu, bardaktan cihannüma inşası kabil matrak aktiviteler de "T3 Oyun ve Etkinlik Çadırı"nda gündüz boyu bitmeme fail aktiviteler ortada arazi alıyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski Günler