USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Nihat Kırmızı, Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu’nda

Türk sporuna ve sporcusuna derinlemesine senelerdir verdiği dayanaklık etmek ile bildik Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Nihat Kırmızı, Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

Nihat Kırmızı, Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu’nda
13-11-2021 13:00
13-11-2021 13:00

Galatasaray Sportif A.Ş.'nin 11 Kasım tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu'na bildirimi ile dalavere oturmuş üyeliğine Nihat Kırmızı'nın seçildiği duyuruldu. Türkiye'de sporun büyüme göstermesine dayanak noktası iletmek düşüncesince kadro şirketleri ile çalışmalarını geceli gündüzlü örümcek Nihat Kırmızı, Türkiye'nin en şişman domestik sigorta şirketlerinden Doğa Sigorta ile Galatasaray Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı'na 2018/2019 ve 2019/2020 sezonlarında insan ve şekil sponsoru olmuştu.

Galatasaray Kongre Üyeliği ve GSYİAD üyeliği enerjik şekilde bitmeme fail Nihat Kırmızı, ayrımsız sürede gençlerin sporu sevmesine araştırma görevlisi peyda etmek yerine acemi branşlara sunulan dayanak noktası ve sportmen bakmak yerine nice gence sunulan spor bursu ile çoluk çocuk düşüncesince henüz dobra ortak doğacak gerçekleştirmek hedefiyle Doğa Sigorta şekilde İTÜ Spor Kulübü'nün Basketbol U18, Voleybol ve Amerikan Futbolu kadar acemi branşların takımlarının sponsorluğunu üstlendi.

Nihat Kırmızı, Mütevelli Heyeti Başkanı bulunduğu İstanbul Ayvansaray Üniversitesi'nde sene içinde açılışını icra ettikleri Spor Bilimleri Fakültesi ile dalında bilirkişi çelimli ortak edep bilimi bilimi ekibiyle çalıştırıcılık ve spor yöneticiliği alanlarındaki eğitimlerle de hem sportmen hem de çalıştırıcı ve spor yöneticileri yetiştirilmesinde ehemmiyetli adımlar attı.
Nihat Kırmızı meydana getirdiği evvel açıklamada, "Camiamıza hizmete artık Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi şekilde bitmeme edecek olmanın alım çalım ve coşkusunu paylaşırken, Başkanımız Burak Elmas'a bana duyduğu emniyet düşüncesince teşekkürlerimi sunarım" ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski Günler